Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
10. 4. 2024

GoWork.eu to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem projektów szkoleniowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

TSK

Obowiązki

  • prowadzenie oraz realizacja programu szkolenia
  • udzielanie informacji zwrotnych do Organizatora

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • doświadczenie w obszarze księgowości (głównie w prowadzeniu pełnej księgowości)
  • bardzo dobra praktyczna znajomość programów (Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Środki Trwałe, Symfonia Mała Księgowość, Płatnik)
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole, przed grupą
  • dyspozycyjność na czas trwania kurs

Oferujemy

  • umowę zlecenie lub o współpracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość prowadzenia innych szkoleń
  • możliwość wystawienia referencji
  • możliwość umieszczenia notki trenerskiej na stronie internetowej

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

  • Praca Warszawa
  • Szkoleniowiec Warszawa
  • Trener Warszawa
  • Trener personalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659