Trener sprzedaży/ Specjalista ds. jakości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
C2S
15. 10. 2024

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie nas wspierać w zarządzaniu i szkoleniu zespołu sprzedażowego.
Twój zakres obowiązków:
Prowadzenie szkoleń grupowych oraz cyklicznych z zakresu sprzedaży, produktowych oraz komunikacji z klientem;
Prowadzenie coachingów, bieżące wsparcie indywidualne specjalistów ds. sprzedaży;
Nasze wymagania:
Doświadczenie w organizacji typu Call Center w sprzedaży / dziale kontroli jakości;
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz procesów wdrożeniowych;
Umiejętność przekazywania wiedzy i udzielania feedbacku;
Znajomość technik sprzedaży, zagadnień z zakresu psychologii sprzedaży;
To oferujemy:
Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy;
Kulturę organizacyjną opartą o motywację i nastawienie na sukces;
Ciekawą, pełna wyzwań pracę w zespole profesjonalistów;
Możliwość ciągłej nauki i zdobywania nowych doświadczeń;
Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie, dzień wolny w urodziny).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Trener Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377