Trener Sprzedaży - Konsultant
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Sandler Training
2. 9. 2024

Praca w centrum doradczo-szkoleniowym Sandler Training w Gdańsku

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe analizowanie sytuacji sprzedażowej klientów, w tym między innymi ich strategii, procesów sprzedaży, systemów wsparcia zespołów.
  • Sprzedaż programów doradczych i szkoleniowych dla handlowców oraz menedżerów/dyrektorów sprzedaży.
  • Prowadzenie szkoleń sprzedażowych i menedżerskich w oparciu o metody Sandler Training.
  • Prowadzenie działań doradczych w zakresie sprzedaży i zarządzania zespołami sprzedażowymi.

Nasze wymagania

  • Zamieszkanie w woj. pomorskim lub kujawsko-pomorskim.
  • Doświadczenie w sprzedaży lub/i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi.
  • Doświadczenie w pracy trenera biznesowego.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność rozumienia potrzeb.
  • Umiejętność udzielania informacji zwrotnej.

Oferujemy

  • Kompleksowy program szkoleniowy obejmujący Sandler Selling System.
  • Przygotowanie do sprzedawania i prowadzenie programów sandlerowskich.
  • Współpracę na zasadach B2B.
  • Praca hybrydowa.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Gdańsk
  • Trener Gdańsk
  • Trener personalny Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Konsultant Gdańsk
  • Konsultant Pruszcz Gdański
  • Konsultant Nowy Dwór Gdański
  • Konsultant Starogard Gdański
  • Konsultant gdański
  • Konsultant ślubny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544