Trener Sprzedaży Call Center z językiem bułgarskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Confilogi Group sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko rozumianej telefonicznej obsłudze klienta. Naszym sercem jest prężnie działające contact center wspierane przez niezbędne do jego efektywnego funkcjonowania działy w tym Dział Szkoleń. Jesteśmy organizacją stawiającą na rozwój - zdobyliśmy już kilka rynków europejskich oraz wielokrotnie powiększyliśmy swój team. I robimy to nadal!

Do naszego zespołu poszukujemy na stałe doświadczonego Trenera Sprzedaży z językiem bułgarskim, który pomoże nam w rozwoju kompetencji sprzedażowych naszych agentów.
Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych oraz produktowych, zgodnie z naszymi standardami i w oparciu o nasze know-how,
  • opieka nad świeżo przeszkolonymi agentami i pomoc im szczególnie w okresie wdrożeniowym,
  • czuwanie nad jakością telefonicznej obsługi klienta poprzez systematyczne spotkania coachingowe oraz training on the job,

Wymagania:

  • znajomość języka bułgarskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie (min. C1) - Warunek Konieczny,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń sprzedażowych, przekazywania wiedzy oraz motywowania pracowników,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w strukturach contact center,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależniamy od Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • pracę zdalną (choć na początku najchętniej wdrożymy Cię we wszystko stacjonarnie w Warszawie),
  • work-life balance czyli pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00/9:00-16:00/17:00
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia w Medicover,
  • przestrzeń na rozwój Twoich pomysłów, bo jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją!

  • Praca Warszawa
  • Trener Warszawa
  • Trener personalny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532