Trener produktowy w motoryzacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Nowe Motywacje sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

-       Prowadzenie szkoleń i coachingów dla pracowników największych i najbardziej luksusowych marek motoryzacyjnych dostępnych na rynku polskim

-       Budowanie i rozwijanie najbardziej nowoczesnych narzędzi i programów szkoleniowych, e-learningów, filmów, podcastów i innych.

-       Opracowywanie materiałów merytorycznych z zakresu nowych technologii w motoryzacji

Kogo szukamy?

1.     Osoby z doświadczeniem w prowadzeniu prezentacji lub szkoleń dotyczących modeli samochodów, najnowszych technologii i systemów w nich dostępnych

2.     Pasjonata motoryzacji i nowych technologii, które odnajdziemy w modelach aktualnie dostępnych na rynku

…a przede wszystkim kogoś, kto:

•       Wie, jak funkcjonują systemy asystujące i wspierające kierowców dostępne w samochodzie.

•       Posiada rozeznanie w nowych systemach multimedialnych samochodów.

•       Potrafi skorzystać z usług „online” oferowanych przez wiodących producentów w branży motoryzacyjnej.

•       Jest gotowy zaangażować się w szkolenia produktowe wprowadzające nowe modele na rynek Polski.

To oferujemy

-       Pracę w zespole wybitnych trenerów-ekspertów.

-       Udział w projektach prowadzonych dla liderów rynku motoryzacyjnego.

-       Zatrudnienie w formie kontraktu B2B.

-       Stałe, dobre wynagrodzenie z możliwością wypracowania premii.

-       Możliwość pracy i rozwoju w firmie szanującej ludzi i wartości.

#NoweMotywacje #praca #rekrutacja

  • Praca Kraków
  • Trener Kraków
  • Trener personalny Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080