Trener Biznesu
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie szkoleń online i stacjonarnych dla firm z zakresu kompetencji miękkich (tj. radzenie sobie ze stresem, profilaktyka syndromu wypalenia zawodowego, wzmacnianie asertywności itp.);
  • przeprowadzanie webinarów dla firm z zakresu zdrowia psychicznego;
  • przeprowadzanie psychologicznych interwencji kryzysowych dla pracowników i kadry managerskiej w firmach;
  • analiza potrzeb szkoleniowych oraz opracowywanie odpowiednich szkoleń/treningów;
  • prowadzenie dokumentacji z przebiegu wykonanych zadań według obowiązujących procedur.

Nasze wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku: Psychologia;
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zawodzie psychologa;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • uprawnienia trenerskie mile widziane;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi do przeprowadzenia szkoleń on-line.

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie: zdobądź cenne umiejętności w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy: zapewniamy pełne wsparcie i profesjonalne wprowadzenie;
  • Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów: dołącz do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy i rozwojowi osobistemu;
  • Dodatkowe korzyści: ciesz się dodatkowymi benefitami, takimi jak prywatna opieka medyczna czy dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Praca Lublin
  • Trener Lublin
  • Trener personalny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584