Treasury Specialist
  • Olkusz
Olkusz, Olkusz, mazowieckie, Polska
HAYS
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Olkusz
NR REF.: 1188655

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa umów kredytowych
  • Rozliczanie budżetu inwestycji
  • Monitoring umów kredytowych (kowenanty finansowe i niefinansowe)
  • Przygotowywanie dokumentów do wypłat transz finansowania
  • Utrzymywanie relacji z instytucjami finansowymi
  • Współpraca w pozyskiwaniu i obsługi finansowania dłużnego dla inwestycji
  • Kompletacja dokumentacji formalno-prawnych dla pozyskania kredytów Inwestycyjnych, obrotowych i innych form finansowania (np. faktoring, leasing)
  • Udział w negocjacjach umów kredytowych oraz prawnych zabezpieczeń z instytucjami finansującymi oraz przygotowywanie dokumentacji kredytowej
  • Reprezentowanie firmy przed bankami i innymi instytucjami finansowymi
  • Zarządzanie gotówką i ryzykiem walutowym
  • Obsługa bieżących operacji bankowych
  • Planowanie przepływów pieniężnych

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość instrumentów finansowych
  • Język angielski - B2
  • Microsoft Excel - tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe
  • Zdolności analityczne

Oferta:
  • Umowa o pracę, bezpośrednio z naszym klientem
  • Premie i nagrody kwartalne
  • Benefity: karta sportowa, opieka medyczna
  • Praca dla rozpoznawalnej w Polsce marki
  • Praca stacjonarna w miejscowości KLUCZE (okolice Olkusza)

  • Praca Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045