Treasury Back Office Analyst
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Jesteś absolwentem kierunków finansowych? Posiadasz już doświadczenie w obszarze księgowości lub stawiasz dopiero pierwsze kroki na ścieżki swojej kariery zawodowej? Zapraszamy Cię do aplikacji!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego(najlepiej w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki finansowej, ekonometrii / w trakcie studiów);
  • biegłej znajomości języka angielskiego (min. B2+/C1);
  • min rocznego doświadczenia w obszarze bankowości/księgowości
  • bardzo dobrych umiejętności obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);
  • umiejętności analitycznych;
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie;
  • bony lunchowe 250 zł co miesiąc;
  • praca w trybie hybrydowym;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową(opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)

Zadania

  • potwierdzanie, rozliczanie i uzgadnianie transakcji finansowych w celu zapewnienia terminowej weryfikacji i uzgadniania transakcji, sald rachunków i pozycji;
  • przygotowywanie raportów skarbowych i utrzymywanie wysokiego poziomu kontroli (SOX i operacyjnych);
  • dokładne i terminowe przetwarzanie ręcznych płatności skarbowych zgodnie ze wszystkimi wymogami prawnymi oraz zasadami, praktykami, standardami i innymi uzgodnionymi instrukcjami;
  • śledzenie realizacji ważnych płatności;
  • kontakt z bankami w celu rozwiązywania problemów z płatnościami

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584