Transport medyczny / Kierowca szpital Gdańsk Wrzeszcz
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
GRUPA DGP
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

 DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni mężczyzn (mile widziani z orzeczeniem o niepełnosprawności) do pracy na stanowisku Kierowcy w transporcie medycznym na cały etat.

  • praca od poniedziałku do niedzieli w systemie 12to lub 24ro godzinnym wg miesięcznego harmonogramu
  • godziny pracy: 7.00-19.00,19.00-7.00 lub 7.00-7.00
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • wynagrodzenie 28,10 zł brutto na godzinę,
  • główne obowiązki: kierowanie pojazdem oraz transport wózkiem paletowym towarów po szpitalu.

Wymagane: posiadanie prawa jazdy Kat.B.
Mile widziane: posiadanie książeczki do celów sanitarnych, szczepień wzw typ B.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00.

Klauzula RODO
Aplikując wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, czy uzyskanych podczas rozmów kwalifikacyjnych – niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

Wymagania

  • Praca Gdańsk
  • Analityk medyczny Gdańsk
  • Kurier (transport) Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544