Traktorzysta/kombajnista
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Polska
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
14. 3. 2024

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ogłasza nabór na stanowisko traktorzysty/kombajnisty w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Swojczycach
Główne zadania i obowiązki:  • obsługa maszyn i pojazdów rolniczych zgodna z uprawnieniami i kwalifikacjami;  • dbałość o czystość i sprawność powierzonych maszyn rolniczych, uczestnictwo w ich konserwacji i naprawach;  • uczestnictwo w zajęciach terenowych odbywających się na polach SBD w Swojczycach;  • wykonywanie zabiegów agrotechnicznych na poletkach doświadczalnych oraz na uprawach o dużym obszarze.
Wymagania:  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako traktorzysta;  • prawo jazdy kat T (B, C+E);  • podstawowa znajomość upraw rolnych i zastosowań maszyn rolniczych.
Oferujemy:  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;  • stabilne warunki zatrudnienia;  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;  • szeroki pakiet socjalny;  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;  • dofinansowanie aktywności sportowej;  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;  • dodatkowe wynagrodzenie roczne. CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „traktorzysta/kombajnista"Termin składania dokumentów: 4.04.2024 roku

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862