Trader papierów wartościowych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Astrum Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Akademia Daytradingu to biuro proptradingowe – obracamy własnym kapitałem na wszystkich większych giełdach akcji Europy i obu Ameryk. Szukamy praktykantów, których wyszkolimy od podstaw i zatrudnimy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z inwestowaniem na giełdzie to nie ma lepszego miejsca niż Akademia Daytradingu.

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza kursów wybranych aktywów
  • Budowa własnej strategii handlowej w oparciu o szkolenia Akademii
  • Dokonywanie transakcji na realnym kapitale w celu realizacji zysku

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność w godzinach sesyjnych giełd europejskich (9:00-17:30) Pon-Pią
  • Otwarty umysł i łatwość przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • Kapitał w dużych ilościach
  • Niezawodną platformę transakcyjną z bezpośrednim dostępem do kilkudziesięciu giełd (akcje, forex, kontrakty i krypto),
  • Nie przyjmujemy żadnych depozytów ani zabezpieczeń od praktykantów
  • Pokrywamy koszty handlu na giełdzie (opłaty transakcyjne, koszty stanowiska, dane itd.)
  • Jesteśmy tak pewni jakości naszych szkoleń, że pokrywamy również straty praktykantów jeśli się zdarzą
  • Możliwość rozwoju przez całe życie lub dłużej

Co jeszcze musisz wiedzieć:

  • Nie musisz wiele wiedzieć o giełdach ani mieć wykształcenia czy doświadczenia. Szkolimy od podstaw.
  • Jesteśmy daytraderami – wszystko co kupiliśmy sprzedajemy tego samego dnia i śpimy spokojnie
  • Brzydzimy się kontraktami CFD – to zwykłe złodziejstwo. Dwumetrowym kijem nie tykamy.
  • Zarabiamy tylko jak Ty zarobisz. Od kontraktów CFD bardziej nie cierpimy tylko ukrytych kosztów i niejasnych warunków.
  • Uczymy handlu na prawdziwym kapitale bo dema uczą tylko jak grać na demach.
  • Działamy bez przerwy od 2005 roku, jesteśmy jednym z najstarszych biur proptradingowych na świecie i najstarszym w Polsce.

  • Praca Gliwice
  • Makler papierów wartościowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748