Trabajo en el almacén / Praca w magazynie | Zakroczym
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, Masovian Voivodeship, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Preparación de pedidos con o sin escáner / Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera lub bez
  • Tareas menores de limpieza / Drobne prace porządkowe
  • Empaque y clasificación de mercancías / Pakowanie i sortowanie towaru

WYMAGANIA:

Compromiso y ganas de trabajar/ Zaangożowanie i chęci do pracy

OFERUJEMY:
  • ¡Hasta 7300 netos al mes! (Recuerda, si eres estudiante, tu bruto = neto!) / Nawet do 7300 netto miesięcznie! (Pamiętaj, jeżeli jesteś studentem twoje wynagrodzenie brutto = netto!)

  • ALTA PRIMA REGULAMENTARIA - ¡hasta 1600 zł! / Wysoką PREMIĘ regulaminową – nawet do 1600 zł
  • Bonificaciones por desempeño y asistencia / Dodatki za wyniki pracy i frekwencję
  • Horario de trabajo: 08:00-18:00 y 18:00-4:00 / Pracę w godzinach: 08:00-18:00 i 18:00-4:00
  • Posibilidad de hacer muchas horas, incluidos los fines de semana / Możliwość wyrabiania dużej ilości godzin, również w weekendy
  • Apoyo de los coordinadores de OTTO / Wsparcie koordynatorów OTTO
  • Reclutamiento en línea / Rekrutację on-line
  • Seguro de accidentes personales / Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Tarjeta multideporte / Karta multisport

  • Acceso a un paquete médico / Dostęp do pakietu medycznego

  • Fácil acceso desde Varsovia a Zakroczym / Łatwy dojazd z Warszawy do Zakroczymia

  • Praca Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662