Topiarz/zestawiacz
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
Stoelzle Lausitz Poland Sp. z o.o.
8. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy na stanowisko topiarz/zestawiacz

Obowiązki

  • Prowadzenie i nadzór przebiegu procesu topienia masy szklanej.
  • Obsługa wanny szklarskiej: kontrola poziomu masy szklanej, temperatury w komorach, kontrola ciśnienia w piecu, kontrola temperatury odprężarek.
  • Codzienne sprawdzanie stanu sklepienia pieca.
  • Kontrola i regulacja palników (dysz).
  • Wpisy najważniejszych wskaźników (tonażu, stłuczki szklanej, zapotrzebowania na energię).
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • uprawnienia energetyczne oraz gazowe – mile widziane
  • Rzetelność, sumienność i wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • wsparcie w procesie wdrożenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz uzyskania uprawnień,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki za prace w niedzielę i święta
  • dodatki świąteczne
  • dofinansowanie urlopu
  • prywatna opieka medyczn

  • z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie
  • stawka wynagrodzenia zostanie podana kandydatom na spotkaniu

  • Praca Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045