TOKARZ (NR 2521)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Stanisława Jana Rolbieskiego 2, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 9. 2024
od 4 300 do 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Ogólny zakres obowiązków:
- obsługa tokarki manualnej, obróbka stali nierdzewnej,
- praca na zleceniach produkcyjnych (np. przetaczanie detalu/poprawa średnicy detalu po operacji spawania), lub wykonywanie detalu od podstaw w oparciu o dokumentację,
- regularne czyszczenie, konserwacja maszyn, aby zapewnić ich niezawodność i wydajność,
- stosowanie i przestrzeganie procedur bezpieczeństwa oraz higieny pracy,
- używanie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne, maski przeciwpyłowe, rękawice itp.,
- w przyszłości uczestnictwo w szkoleniach z zakresu obsługi tokarki CNC, aby zapewnić wielozadaniowość pracowników na dziale.
Zatrudnienie na 3 msc - okres próbny; następnie czas nieokreślony.

Inne wymagania
Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza manualnego oraz mile widziana znajomość obsługi tokarek CNC, umiejętność czytania rysunków technicznych, dokładność, precyzja oraz umiejętność pracy w zespole, gotowość do nauki i rozwoju zawodowego w zakresie obsługi maszyn CNC, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Bydgoszcz
  • Tokarz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584