Tokarz - wytaczarz, pracownik produkcji
  • Stargard
tokarz - wytaczarz, pracownik produkcji
Stargard, Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Jeden z największych Producentów maszyn i urządzeń do utrzymania nawierzchni kolejowej w Stargardzie, powiększa swój zespół i szuka tokarza - wytaczarza.

Naszymi atutami jest profesjonalizm i doświadczenie

Bądź częścią zespołu -APLIKUJ i postaw na rozwój samego siebie.

Oczekujemy

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętności pracy na tokarce, frezarce itd
  • uprawnień/ kursów- będzie to dodatkowy atut
  • zdolności manualnych, technicznych
  • samodzielności w wykonywaniu zadań
  • chęci do podjęcia stałej współpracy
  • zapewnimy Ci pracę do emerytury.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciuo umowę o pracęz możliwością długotrwałej współpracy
  • praca najedną zmianę od pon -pt 07:00 -15:00
  • wynagrodzenie od 5544 - 6468 brutto w tym premia 10% za frekwencję
  • dobrowolne nadgodziny
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym

Zadania

  • obsługa tokarek/frezarek - obróbka metali,
  • obsługą wytaczarki, czyli urządzenia przeznaczonego do obróbki otworów, z uwzględnieniem wysokiej dokładności wykonania.
  • produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu,
  • bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary),
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria)

  • Praca Stargard
  • Pracownik produkcji Stargard
  • Tokarz Stargard
  • Pracownik biurowy Stargard
  • Pracownik fizyczny Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388