Tokarz - Praca w Narzędziowni
  • Niepruszewo
wielkopolskie, Niepruszewo, wielkopolskie, Polska
KGL S.A.
23. 8. 2024

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych i narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki. Od lat koncentrujemy nasze działania na zwiększaniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownię.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • domki na Mazurach
  • wyjazdy integracyjne

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie detali zgodnie z przekazaną dokumentacją na tokarce konwencjonalnej i półautomatycznej
  • bieżący nadzór nad materiałem, narzędziem i maszyną
  • międzyoperacyjna kontrola jakości
  • wykonywanie pomocy i przyrządów warsztatowych
  • przygotowanie stanowiska zgodnie z normami i przyjętymi wytycznymi

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze tokarki
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Praca wielkopolskie
  • Tokarz wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544