Tokarz (obszar narzędziowni)
  • Krosno
tokarz (obszar narzędziowni)
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Poszukujesz stabilnej pracy w firmie z dużym parkiem maszynowym?

Posiadasz doświadczenie w pracach na tokarce?

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: tokarz w obszarze narzędziowni.

Oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na tokarce manualnej minimum 2 lata
  • Znajomości zagadnień związanych z obróbką skrawania metali
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Doświadczenia w wykonywaniu detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
  • Umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych oraz warsztatowych
  • Samodzielności, dokładności i kreatywności
  • Mile widziana znajomość programowania CNC

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole
  • Program adaptacyjny dla nowego pracownika
  • Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego
  • System płatnych poleceń do pracy
  • Premię miesięczną
  • Dodatkową premię za brak absencji
  • Pracę w systemie dwuzmianowym

Zadania

  • Praca przy maszynach konwencjonalnych (tokarka)
  • Wykonywanie części na maszynach według dostarczonej dokumentacji
  • Analiza i rozwiązywanie problemów
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Dbanie o przestrzeganie norm BHP

  • Praca Krosno
  • Tokarz Krosno
  • Tokarz Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567