Tokarz/ nawet 6600 zł!
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service S. A.
24. 9. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w obróbce metali w Europie w Szczecinie  - szukamy kandydatów na stanowisko:

Tokarza

Opis stanowiska:

  • obsługa tokarek konwencjonalnych,
  • obróbka materiałów,
  • czytanie rysunku technicznego,
  • umiejętności manualne.

Wymagania:

  • doświadczenie przy obsłudze tokarek,
  • umiejętność obsługi narzędzi takich jak suwmiarka, mikrometr,
  • znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 30 - 35 zł/ brutto,
  • premie i dopłata do dojazdów nawet do 570 zł/na rękę,
  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,
  • praca w trybie jednozmianowym (06:00-14:00),
  • owocowy czwartek, kawa/ herbata!

  • Praca Szczecin
  • Tokarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392