Tokarz manualny Wrocław
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Osborne Engineering sp, z o.o.
3. 9. 2024

Osborne Engineering Sp. z o.o. we Wrocławiu od 2007 roku zajmuje się produkcją i regeneracją łożysk ślizgowych, uszczelnień olejowych i ich modernizacją oraz dostarczaniem komponentów na zamówienie klienta.
Nasze produkty i usługi mają wysokie uznanie wśród renomowanych producentów maszyn wirujących. Łożyska Osborne Engineering pracują na całym świecie w różnego typu maszynach od dużych turbin parowych, przez turbiny przemysłowe, turbiny gazowe, generatory, kompresory, przekładnie, wentylatory, silniki, pompy w układzie pionowym i poziomym.
Dzięki elastyczności naszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych częściach globu oferujemy różne rozwiązania dla klientów z branży ropy, gazu, petrochemii oraz przemysłu energetycznego.
Obecnie poszukujemy pracownika do działu tokarskiego, na stanowisko:
Tokarz Manualny
Obowiązki:
- Obsługa tokarek manualnych
- Wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej
- Nadzór nad pracą maszyny, zgłaszanie awarii i uzupełnianie dokumentacji technologicznej
- Właściwy dobór narzędzi tokarskich
- Obsługa przyrządów pomiarowych
- Interpretacja rysunków technicznych
Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku operatora tokarek manualnych (min. rok – warunek konieczny)
- Dobra znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka elektroniczna, mikrometr)
- Doświadczenie w obsłudze tokarki karuzelowej manualnej będzie dodatkowym atutem
- Znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność doboru narzędzi tokarskich
- Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
- Wynagrodzenie 45-50zł brutto/godz.
- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Zdobycie doświadczenia w niszowej, specyficznej branży łożysk ślizgowych
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport)
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 532 795 770) lub do przesyłania CV na adres: @

  • Praca Wrocław
  • Tokarz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584