Tokarz Manualny
  • Wrocław, ul. Nowodworska 19
dolnośląskie, Wrocław, ul. Nowodworska 19, dolnośląskie, Polska
STALKO sp. z o. o. s. k.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa tokarki manualnej
  • monitorowanie poprawnego funkcjonowania urządzenia
  • kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • produkcja pojedyncza
  • praca w systemie 1 zmianowym, pon.-pt.- w godzinach 7-15.

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na tokarce konwencjonalnej
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań
  • gotowości do podjęcia pracy

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie tokarza
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • instruktaż toczenia oraz wsparcie ze strony opiekuna
  • miłą atmosferę

  • Praca dolnośląskie
  • Tokarz dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055