Tokarz manualny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
28. 8. 2024

gencja Pracy Tymczasowej GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250), poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:
TOKARZ MANUALNY
Miejsce pracy: Crozons - Bretania | Francja
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ
Opis stanowiska:
Montaż części oraz oprzyrządowania na podstawie rysunku technicznego
Weryfikacja zgodności wyprodukowanych komponentów
Konserwacja i utrzymanie stacji roboczej
Wymagania:
Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych
Znajomość technik obróbki, prędkości cięcia i obsługi maszyny
Znajomość języka francuskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o kontrakt francuski
Zapewnione zakwaterowanie
Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością wypracowania nadgodzin
Pomoc w dopełnieniu formalności
W celu uzyskania szczegółowych informacji zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego lub kontakt na podany niżej numer telefonu lub adres mailowy.

  • Praca Wrocław
  • Tokarz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251