Tokarz konwencjonalny
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Caverion Poland S.A.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca w narzędziowni – produkcja jednostkowa, małoseryjna
  • Obsługa tokarki i toczenie detali na tokarkach konwencjonalnych
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • Obróbka stali, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości i zgodności z dokumentacją techniczną
  • Praca w systemie 1 zmianowym, sporadycznie druga zmiana

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi skrawających
  • Wykształcenie: minimum zawodowe; kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne
  • Doświadczenie wymagane min. 3 lat.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry, itp.)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Możliwość uzyskania premii
  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca Zabrze
  • Tokarz Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055