Tokarz konwencjonalny/ 6:00 - 14:00
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
24. 5. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w obróbce metali w Europie w Szczecinie  - szukamy kandydatów na stanowisko:

Tokarz konwencjonalny

Miejsce pracy:

Szczeciński Park Przemysłowy.

Do pracy możesz dotrzeć autobusami C, 96, 77!

Nasze wymagania:

  • doświadczenie przy obsłudze tokarek konwencjonalnych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi takich jak suwmiarka, mikrometr.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek konwencjonalnych,
  • czytanie rysunku technicznego.

 Możemy zaoferować:

  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,
  • możesz zarabiać około  4 186 – 4 794 zł/ na rękę! to jest: 30 - 34 zł/ brutto (twoja podstawa, zależy od twoich umiejętności) +300450 zł/ netto premia
  • prace bez nocnych zmian w trybie jednozmianowym,
  • owocowy czwartek, kawa/ herbata!

Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie! :)

  • Praca Szczecin
  • Tokarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509