Tokarz/Frezer (m/k)
  • Grójec
Grójec, Grójec, Mazowieckie, Polska
Trenkwalder
7. 8. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • obsługa produkcyjna tokarki/frezarki (maszyny konwencjonalne tj. Avia, Vernier, TUR),
  • regeneracja narzędzi: pomiary, tulejowanie, planowanie powierzchni,
  • wykonywanie części zamiennych na podstawie otrzymanej dokumentacji + weryfikacja pod względem wymiarowym i jakościowym,
  • dobór i dbanie o narzędzia skrawające i pomiarowe.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
  • doświadczenie na stanowisku tokarz/frezer,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • wiedza na temat narzędzi skrawających,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność obsługi konwencjonalnych maszyn: tokarki, frezarki,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • dodatek za pracę w nocy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach w sobotę/niedzielę płatne 100%,
  • wolne weekendy,
  • rozwój w dziedzinie mechaniki i obsługi maszyn,
  • pracodawca współfinansuje transport pracowniczy z Warki, Białobrzegów, Radomia oraz Nowego Miasta nad Pilicą.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Grójec
  • Tokarz Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567