Tokarz frezer konwencjonalny
  • Chojnów
tokarz frezer konwencjonalny
Chojnów, Chojnów, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Poszukujemy tokarza frezera do pracy w firmie produkcyjnej na terenie Chojnowa. Praca od zaraz, tylko na 2 zmiany!

Posiadasz doświadczenie jako tokarz frezer konwencjonalny i znasz rysunek techniczny? Zaaplikuj, wszystkie szczegóły przedstawię telefonicznie.

Oczekujemy

  • doświadczenia jako tokarz frezer konwencjonalny
  • umiejętności czytanai rysunku technicznego
  • samodzielności i rzetelności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia
  • premia miesięczna wynikowa
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę na 2 zmiany (6-14,14-22)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • bony świąteczne, spotkania integracyjne
  • ciekawą, pozbawioną monotonii pracę
  • swobodną atmosferę i spokojne tempo pracy

Zadania

  • prace związane z obróbką detali na tokarce
  • kontrola wymiarów produkowanych detali

  • Praca Chojnów
  • Tokarz Chojnów
  • Chojnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055