Tokarz / Frezer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
18. 9. 2024

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Obsługa tokarki oraz frezarki manualnej
  • Kontrola jakościowa produkowanych części
  • Praca ściśle z instrukcjami oraz rysunkiem technicznym
  • Dbanie o utrzymanie ładu, porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy
  • Bieżąca konserwacja i obsługa codzienna używanych maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Praktyczna umiejętność obsługi tokarki i frezarki manualnej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Zdolności manualne
  • Zainteresowania techniczne
Oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym 6:00-14:15
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premię za polecenie pracownika (500-1000 zł)

Zainteresowany/a? Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Frezer Gdańsk
  • Tokarz Gdańsk
  • Tokarz Pruszcz Gdański
  • Tokarz Nowy Dwór Gdański
  • Tokarz Starogard Gdański
  • Tokarz gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584