Tokarz / Frezer
  • Turza
wielkopolskie, Turza, wielkopolskie, Polska
FOB-Decor Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem zamknięć aluminiowych, dystrybutorem butelek szklanych i słoików. Dostarczamy zamknięcia dla ponad 200 klientów na całym świecie, a nasze roczne zdolności produkcyjne przekraczają obecnie 1,2 miliarda zamknięć. Dbamy o najwyższą jakość produktów i terminowość dostaw oraz o komfort pracy naszych pracowników. Praca w Naszej Firmie to stabilne zatrudnienie, profesjonalne wsparcie Pracownika oraz perspektywa rozwoju.

Miejsce pracy: Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)
Nr ref.: T/F/Praca.pl/03-06-2024
Zakres obowiązków:
  • Obsługa tokarki manualnej
  • Wytwarzanie komponentów na podstawie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad stanem technicznym obsługiwanej maszyny
  • Dobór odpowiednich narządzi skrawających
  • Kontrola jakości wytworzonych komponentów
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość podstaw procesów obróbki metali – frezowanie, toczenie
  • Dobra znajomość przyrządów pomiarowych
  • Dokładność oraz staranność w wykonywanych pracach
  • Sumienność, punktualność, dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza – Zawiercie
  • Premia regulaminowa do wynagrodzenia
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • Karta MultiSport
  • Owocowe środy
  • Możliwość dołączenia do Grupowego Ubezpieczenia
  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) - składki opłaca Pracodawca
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Karty Lunchowe
  • Program poleceń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

  • Praca wielkopolskie
  • Tokarz wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941