Tokarz / Frezer
  • Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)
śląskie, Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy), śląskie, Polska
FOB-Decor Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem zamknięć aluminiowych, dystrybutorem butelek szklanych i słoików. Dostarczamy zamknięcia dla ponad 200 klientów na całym świecie, a nasze roczne zdolności produkcyjne przekraczają obecnie 1,2 miliarda zamknięć. Dbamy o najwyższą jakość produktów i terminowość dostaw oraz o komfort pracy naszych pracowników. Praca w Naszej Firmie to stabilne zatrudnienie, profesjonalne wsparcie Pracownika oraz perspektywa rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa tokarki manualnej
  • Wytwarzanie komponentów na podstawie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad stanem technicznym obsługiwanej maszyny
  • Dobór odpowiednich narządzi skrawających
  • Kontrola jakości wytworzonych komponentów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość podstaw procesów obróbki metali – frezowanie, toczenie
  • Dobra znajomość przyrządów pomiarowych
  • Dokładność oraz staranność w wykonywanych pracach
  • Sumienność, punktualność, dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza – Zawiercie
  • Premia regulaminowa do wynagrodzenia
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • Karta MultiSport
  • Owocowe środy
  • Możliwość dołączenia do Grupowego Ubezpieczenia
  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) - składki opłaca Pracodawca
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Karty Lunchowe
  • Program poleceń

  • Praca śląskie
  • Tokarz Siemianowice Śląskie
  • Tokarz Piekary Śląskie
  • Tokarz Ząbkowice Śląskie
  • Tokarz Oborniki Śląskie
  • Tokarz Stronie Śląskie
  • Tokarz Miasteczko Śląskie
  • Tokarz śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080