Tokarz - Frezer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Enermont Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek konwencjonalnych (tokarki, frezarki, wiertarki)
  • regeneracja zużytych części oraz podzespołów
  • wykonywanie nowych elementów wg. dokumentacji lub wzorca
  • wykonywanie prac warsztatowych m.in. na rzecz utrzymania ruchu w elektrowniach i elektrociepłowniach oraz innych obiektach przemysłowych
  • pomoc w remontach maszyn i urządzeń dostarczanych na warsztat

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi konwencjonalnych obrabiarek (tokarki, frezarki, wiertarki)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość przyrządów i metod pomiarowych
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji rozwoju zawodowego
  • system pracy jednozmianowy
  • praca przy ciekawych projektach

  • Praca Warszawa
  • Frezer Warszawa
  • Tokarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080