Tokarz-frezer
  • Kleszczów
tokarz-frezer
Kleszczów, Kleszczów, Łódzkie, Polska
ENERGOMONTAŻ PÓŁNOC BEŁCHATÓW SPÓŁKA Z O.O.
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Energomontaż - Północ – Bełchatów S.A.
należący do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal poszukuje
kandydata na stanowisko
tokarza-frezera
Zakres obowiązków:
• praca na maszynach konwencjonalnych,
• wykonywanie prac obróbki skrawaniem związanych z regeneracją części maszyn i produkcją,
• wykonywanie części typu: tuleje, trzpienie, elementy gwintowanie wg rysunku,
• wykonywanie prostych prac ślusarskich w zakresie technicznego utrzymania maszyn.
Oczekiwania:
• wykształcenie zawodowe – obróbka skrawaniem,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny,
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
Oferujemy:
• pracę od zaraz w firmie stabilnej pozycji na rynku należącej do Grupy Kapitałowej Polimex
• udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
• dofinansowanie letniego wypoczynku i inne świadczenia z ZFŚS,
• wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowania,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Miejsce wykonywania pracy:
• ul.Montażowa 2, 97-427 Rogowiec

  • Praca Kleszczów
  • Tokarz Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448