Tokarz - frezer
  • Jasienica
Jasienica, Jasienica, Silesian Voivodeship, Polska
Paged Meble Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn m.in. tokarki, frezarki
  • realziacja zgłaszanych do Działu Utrzymania Ruchu zleceń
  • współpraca z Działem Produkcji

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe - minimum 2 lata
  • umiejętność obsługi maszyn - tokarki, frezarki
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • ciekawą i stabilną pracę w firmie z długoletnimi tradycjami
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej LuxMed za 1zł
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do świąt, "wczasy pod gruszą", dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki pracownicze)

  • Praca Jasienica
  • Tokarz Jasienica
  • Tokarz Jasienica Rosielna
  • Jasienica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190