Tokarz - Frezer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trakcja S.A.
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Wykonywanie robót ślusarskich, tokarskich oraz frezerskich wg planów i zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Kontrola jakości wykonanej konstrukcji.
  • Wsparcie w produkcji konstrukcji stalowych i produkcji urządzeń elektrycznych.
  • Dbanie o utrzymanie ładu, porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.
  • Bieżąca konserwacja i obsługa codzienna używanych maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym.
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności.
  • 2 lata doświadczenia w pracy na tokarkach i frezarkach manualnych.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych.
  • Dokładność, samodyscyplina, odpowiedzialność, innowacyjność.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika (w wysokości 500-5000 zł brutto.)

  • Praca Warszawa
  • Frezer Warszawa
  • Tokarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662