Tokarz
  • Łaziska Górne
Tokarz
Łaziska Górne, Łaziska Górne, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • wykonywanie elementów na maszynach konwencjonalnych, zgodnie z dokumentacją oraz ustaleniami z Kierownikiem,
  • dobór narzędzi i parametrów skrawania,
  • dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt firmowy,
  • udział w rozwijaniu Działu Obróbki Skrawaniem w Wydziale Maszyn Wirnikowych.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenia zawodowego lub średniego o profilu obróbki skrawaniem,
  • umiejętności obsługi tokarek konwencjonalnych, wiertarki promieniowej, frezarki,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,
  • umiejętności dobrania odpowiednich narzędzi oraz parametrów do obróbki skrawaniem,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikromierz, średnicówka mikrometryczna, średnicówka zegarowa,
  • dbania o stanowiska pracy oraz sprzęt firmowy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę stacjonarną, jednozmianową w godz. 6:00-14:00 z możliwością nadgodzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach w branży energetycznej,
  • wsparcie doświadczonej kadry,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Łaziska Górne
  • Tokarz Łaziska Górne
  • Łaziska Górne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521