Tokarz
  • Bielsko-Biała
Tokarz
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Programowanie, ustawianie oraz obsługa maszyn CNC,
  • Kontrola oraz edytowanie nowych programów,
  • Kontrola jakości obrabianych komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • Dbanie o prawidłowość produkcji

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (obróbka skrawaniem)
  • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC
  • Podstawowa znajomość przyrządów metrologicznych
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednio przez Pracodawcę
  • Ciekawą pracę w wiodącej na rynku polskiej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • System premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość korzystania z boiska do siatkówki plażowej
  • Karta lunchowa

  • Praca Bielsko-Biała
  • Tokarz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584