OPERATOR CNC - TOKARZ
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
WSK PZL-KALISZ S.A.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

W celu realizacji zadań poszukujemy osoby na stanowisko:
Opis stanowiska:
• wykonywanie części zgodnie z obowiązującą dokumentacją techniczną.
Wymagania:
• wykształcenie techniczne,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• ukończenie kursu obsługi CNC mile widziany,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
Oferujemy:
• satysfakcjonującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjny system wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• stabilne warunki zatrudnienia.
Dodatkowe informacje: praca zmianowa
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wytwórnię Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A. z siedzibą w Kaliszu (62-800) przy ul. Częstochowskiej 140, zwaną dalej „WSK „PZL-KALISZ S.A.”, moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu rekrutacji na stanowisko: OPERATOR CNC TOKARZ

  • Praca Kalisz
  • Tokarz Kalisz
  • Tokarz Kalisz Pomorski
  • Operator Kalisz Pomorski
  • Operator Kalisz
  • Operator koparki Kalisz
  • Operator maszyn Kalisz
  • Operator maszyn Kalisz Pomorski
  • Operator wózków widłowych Kalisz
  • Operator maszyn budowlanych Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584