TOKARZ - do 6 000zł - SZCZECIN
  • SZCZECIN
Szczecin
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
14. 7. 2024
4500-6000

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w obróbce metali w Europie w Szczecinie - szukamy kandydatów na stanowisko:

Tokarza

Miejsce pracy:

Szczeciński Park Przemysłowy- Dąbie/ Załom

Do pracy możesz dotrzeć autobusami C, 96, 77!

Oferujemy:

• wynagrodzenie 4 700zł/ na rękę!

• Premie i dopłata do dojazdów nawet do 400 zł/na rękę,

• zatrudnienie w ramach umowy pracy,

• praca w trybie jednozmianowym (06:00-14:00),

• owocowy czwartek, kawa/ herbata!

Obowiązki:

• obsługa tokarek konwencjonalnych,

• obróbka materiałów,

• czytanie rysunku technicznego,

• umiejętności manualne.

Wymagania:

• doświadczenie przy obsłudze tokarek,

• umiejętność obsługi narzędzi takich jak suwmiarka, mikrometr,

• znajomość rysunku technicznego,

• gotowość do nauki i rozwoju zawodowego.

Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie! :)

  • Praca Szczecin
  • Tokarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392