Tokarz CNC (Siemens Sinumerik 840D) z językiem niemieckim. Blisko granicy!
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
Jobwise Łukasz Frankowski
21. 4. 2024

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje : Tokarz CNC (Siemens Sinumerik 840D) z językiem niemieckim

Obowiązki

  • produkcja skomplikowanych części i detali poprzez toczenie według rysunków
  • Ustawianie tokarek CNC
  • ustawienie tokarki oraz wybór i wymiana narzędzia
  • transport części za pomocą dźwigów pomostowych sterowanych podłogowo (jeśli nie ma uprawnień, wyrabia je firma)
  • konserwacja i pielęgnacja maszyny
  • kontrola jakości (kontrola wymiarowa i dokumentacja)

Oferujemy

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2750 €-netto
  • brak Zeitkonta oraz możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jednoosobowe z dostępem do bezpłatnego wi-fi
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

  • język niemiecki na poziomie minimum A2
  • własne auto
  • doświadczenie w sterowaniu Siemens Sinumerik 840D
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Tokarz Niemcy

  • 120 456
    20 532