Tokarz CNC lub Frezer CNC, obsługa lub programowanie, Niemcy, do wyboru
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
IMS GmbH
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsluga i programowanie w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,

Uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain)

Umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania

Dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi

Kontrola i pomiar części wykonywanych detali

Możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn

WYMAGANIA:

Umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

Doświadczenie w pracy na maszynach CNC

Umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikację w pracy

Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

Wlasny samochod na wyjazd do pracy

OFERUJEMY:

Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony, tlumaczona na jezyk polski!

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

Oferuję możliwość pełnego przeszkolenia z obsługi i programowania.

Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

Świadczenia na święta i urlop

Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych

Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny

Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce pracodawce (pokoje jednoosobowe) z dostepem do kuchni i internetu.

Wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze)

Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie

Opieka polskiego kordynatora na czas zatrudnienia

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

116 161
18 749