Tokarz CNC / Frezer CNC / Operator CNC
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PCO SPÓŁKA AKCYJNA
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

Praca przy obsłudze, przezbrajaniu Tokarek CNC lub Frezarek CNC ze sterowaniem Sinumerik (nakładka ShopTurn) dla tokarek lub Sinumerik / Heidenhain dla frezarek 3 i 5 osi.

Pomiar wyprodukowanych detali w cyklu produkcyjnym oraz wdrażanie nowych detali (prototypów) do produkcji.

Praca zmianowa.

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu obsługi Tokarek CNC ze sterowaniem Sinumerik (ShopTurn) z 3-cią osią lub wiedza z zakresu obsługi Frezarek CNC ze sterowaniem Sinumerik / Heidenhain (3 i 5 osi)
  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku Obróbka Skrawaniem, Mechanika, Mechatronika lub praktyka na w/w stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej (rysunek techniczny, karta technologiczna, karta ustawcza)
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Mile widziane

  • Umiejętność edycji i korygowania programów
  • Umiejętność doboru narzędzi i ich parametrów skrawania

OFERUJEMY:

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Benefit MultiSport
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

  • Praca Warszawa
  • Frezer Warszawa
  • Tokarz Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315