Tokarz CNC
  • Praszka
Tokarz CNC
Praszka, Praszka, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

Obsługa tokarek CNC
Kontrola jakości na stanowisku pracy
Obróbka zgodnie z wyznaczoną technologią
Ustawienie parametrów maszyn i monitorowanie procesu skrawania w celu zapewnienia optymalnego czasu pracy
Dbałość o czystość miejsca pracy
Przestrzeganiem obowiązującego regulaminu pracy, zasad oraz przepisów BHP
Dbaniem o stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przyjaznej kulturze organizacyjnej
Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ
Możliwość rozwoju i szkoleń
Dofinansowanie do pakietu medycznego

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe techniczne
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowych
Wiedza techniczna /zawodowa
Podstawowa znajomości zagadnień dot. obróbki skrawania
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (podstawowymi)
Zorientowanie na jakość
Dobra organizacja pracy
Możliwość pracy na trzy zmiany

  • Praca Praszka
  • Tokarz Praszka
  • Praszka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509