Tokarz CNC Belgia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PJN Recrutering Natalia Żmuda
19. 7. 2024

PJN Recrutering (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 30552) dla swojego belgijskiego Klienta poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Tokarz CNC
Twoje zadania i obowiązki jako tokarza CNC:
► Jesteś odpowiedzialny za przygotowanie, konfigurację i programowanie tokarki CNC z funkcją uczenia (programowanie ISO: sterowanie Fanuc).
► Tłumaczysz rysunki techniczne na gotowe elementy.
► Samodzielnie realizujesz procesy obróbki CNC.
► Jeśli nie lubisz pracy seryjnej, to Twoja szansa! Firma produkuje tylko unikalne egzemplarze.
► Przeprowadzasz kontrolę jakości gotowych produktów.
Oczekiwania wobec kandydata:
● Najlepiej, jeśli posiadasz wykształcenie techniczne lub zdobyłeś równoważne doświadczenie w trakcie pracy.
● Posiadasz wiedzę z zakresu sterowania CNC.
● Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne.
● Masz wiedzę na temat różnych materiałów i technik obróbki tokarskiej.
● Jesteś gotowy do pracy na 2 zmiany.
● Potrafisz pracować samodzielnie.
● Komunikatywny język angielski - warunek konieczny.
● W idealnym przypadku pracowałeś już w środowisku produkcyjnym.
Nie jest wymagane posiadanie doświadczenia we wszystkich aspektach wymienionych w powyższym profilu. W zespole firma zidentyfikuje Twoje mocne strony i zainteresowania i odpowiednio dostosuje do tego własne szkolenie.
Wynagrodzenie i benefity:
▲ Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnionego od Twojej wiedzy, już od 18 €/h brutto w górę.
▲ Na każdy dzień roboczy otrzymujesz bony na posiłki o wartości 5,00 €.
▲ Umowa belgijska
▲ Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym w pełni wyposażonym z internetem i wszystkimi opłatami w cenie: 100 €/ tydzień.
▲ Zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 125 € po czterech tygodniach pracy
▲ Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
▲ Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
▲ Na koniec roku oprócz premii na koniec roku otrzymasz także eko-bony o wartości 250 €.
▲ Jeśli dojeżdżasz do pracy rowerem, otrzymasz dodatek rowerowy w wysokości 0,27 euro za kilometr.
▲ Masz 32 dni urlopu: 20 dni ustawowo wolnych od pracy i 12 dni ADV. W okresie Świąt Wielkanocnych firma zamyka się na 1 tydzień, 4 tygodnie w czasie wakacji letnich i kilka dni pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem. Pozostałe dni urlopu to wolny wybór.
▲ Stałe godziny pracy od 06:00-14:00 (zmiana poranna) i 14:00-22:00 (zmiana popołudniowa).
▲ Możliwość dalszego rozwoju technicznego poprzez wewnętrzne programy szkoleniowe.
▲ Przyjazny właściciel firmy, który każdego ranka wita swoich kolegów.
Zapraszamy! Jeśli jesteś zainteresowany czekam na Twoje CV w języku angielskim wraz z opisem obowiązków jakie miałeś w poprzednich pracach.
Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PJN Recrutering Natalia Żmuda w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

  • Praca Warszawa
  • Tokarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662