Tokarz CNC
  • Jasienica
Tokarz CNC
Jasienica, Jasienica, Śląskie, Polska
Teknomatik
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie detali na tokarce CNC wg dokumentacji;
  • Produkcja jednostkowa lub małoseryjna;
  • Pisanie programów na sterowanie Fanuc;
  • Mile widziana obsługa tokarki manulanej dla prostych detali;

WYMAGANIA:
  • Ukończony kurs operatora CNC - podstawy obsługi

  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC lub konwencjonalnych
  • Umiejętność pisania programów CNC na sterownik FANUC
  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych
  • Umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca dwuzmianowa
  • Możliwość płatnych nadgodzin
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanego doświadczenia)

  • Praca Jasienica
  • Tokarz Jasienica
  • Tokarz Jasienica Rosielna
  • Jasienica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567