Tokarz Cnc
  • Jasienica
Tokarz Cnc
Jasienica, Jasienica, lubuskie, Polska
Teknomatik
25. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie detali na tokarce CNC wg dokumentacji; Produkcja jednostkowa lub małoseryjna; Pisanie programów na sterowanie Fanuc; Mile widziana obsługa tokarki manulanej dla prostych detali; WYMAGANIA: Ukończony kurs operatora CNC - podstawy obsługi Umiejętność odczytywania rysunków technicznych - warunek konieczny Mile widziane doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC lub konwencjonalnych Umiejętność pisania programów CNC na sterownik FANUC Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych Umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania Zaangażowanie w wykonywaną pracę OFERUJEMY: Możliwość rozwoju zawodowego Praca dwuzmianowa Możliwość płatnych nadgodzin Konkurencyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanego doświadczenia)

  • Praca Jasienica
  • Tokarz Jasienica
  • Tokarz Jasienica Rosielna
  • Jasienica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836