Tokarz
  • Żywiec
Tokarz
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Famed Żywiec Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa tokarki manualnej,
  • Wykonywanie obróbki skrawaniem powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych metali i stopów metali,
  • Wykonywanie gwintów.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Dokładność,
  • Cierpliwość,
  • Zdyscyplinowanie.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Zatrudnienie w dużej firmie z tradycjami, o zasięgu międzynarodowym,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Wyraźny wpływ na końcowy wygląd i funkcjonalność sprzętu,
  • Przyjazną atmosferę w pracy wśród profesjonalistów w swojej branży z wieloletnim doświadczeniem,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in., prywatną opiekę zdrowotną, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne).

  • Praca Żywiec
  • Tokarz Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584