Tokarz
  • łódzkie
Tokarz
łódzkie, łódzkie, Polska
GRUPA CONTRAIN
27. 4. 2024

Dla światowego lidera na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej szukamy doświadczonych tokarzy.

Firma ta, to światowa potęga w dziedzinie technologii, oprogramowania i inżynierii wprowadzająca innowacje, dzięki którym świat jest zdrowszy, bezpieczniejszy, inteligentniejszy i bardziej zrównoważony. Oferuje najwyższej jakości produkty i technologie oraz świadczy usługi techniczne, doradcze, konserwacyjne dotyczące zarządzania projektami dla konkretnych gałęzi przemysłu.

Zakres obowiązków:

  • wytwarzanie produktu wg. technologii obróbki skrawaniem (CNC) według specyfikacji technologicznej
  • ustawianie programów i parametrów produkcyjnych maszyn do obróbki powierzchniowej metali – frezarki, tokarki
  • ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane
  • kontrola jakości zgodnie z planem produkowanych detali
  • raportowanie wykonanej pracy w systemie produkcyjnym klasy ERP
  • przestrzeganie norm bezpieczeństwa na stanowisku pracy
  • utrzymanie urządzeń i stanowiska pracy w czystości

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 2 lata w pracy z tokarką, frezarką
  • mile widziany ukończony kurs CNC – w procesie obróbki metali
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie od 5 300zł – 8 230zł brutto (w zależności od Twojego doświadczenia),
  • 20 % dodatku za pracę w nocy,
  • dodatek do obiadu 9 zł brutto/dzień,
  • ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport,
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet autorskich szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • pracę przy nowoczesnych maszynach jak: Index, Citizen, Mori Seiki, Kitamura,
  • przyjazne środowisko pracy.

  • Praca łódzkie
  • Tokarz łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570