Tłumacz techniczny języka angielskiego (biuro budowy)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
NDI
27. 9. 2024

Zakres zadań

  • - Praca przy realizacji prestiżowej inwestycji infrastrukturalnej na terenie woj. pomorskiego

  • - Tłumaczenie ustne i pisemne dokumentacji

  • - Tłumaczenia symultaniczne podczas zebrań, narad, spotkań

  • - Weryfikacja i tłumaczenie pism i korespondencji kontraktowej

Profil kandydata

  • - Biegła znajomość języka angielskiego

  • - Doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych

  • - Znajomość języka technicznego angielskiego oraz polskiego z naciskiem na zagadnienia z zakresu budownictwa

  • - Znajomość pakietu MS Office

  • - Prawo jazdy kat. B

  • - Dyspozycyjność

Oferta

- Umowę o pracę lub zlecenie

  • Praca Gdańsk
  • Tłumacz Gdańsk
  • Redaktor techniczny Gdańsk
  • Tłumacz przysięgły Gdańsk
  • Tłumacz literacki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210