Tłumacz rumuńskiego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Skrivanek sp. z o.o.
5. 10. 2024

Jesteśmy wiodącą agencją językową, której misją jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań językowych naszym klientom.Dołącz do naszego zespołu współpracowników jako tłumacz języka rumuńskiego!

Obowiązki

  • Tłumaczenie różnorodnych materiałów z języka rumuńskiego na polski i z polskiego na rumuński, a jeśli znasz inne języki, daj nam znać, bo realizujemy projekty także z innych języków na rumuński.
  • Współpraca z kierownikami projektów w celu zapewnienia wysokiej jakości projektów językowych.
  • Weryfikowanie treści w języku rumuńskim pod kątem poprawności językowej.
  • Postedycja tłumaczeń maszynowych.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka rumuńskiego.
  • Doświadczenie w tłumaczeniach będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość uczenia się oraz pracy w różnych środowiskach.
  • Stopień licencjata w dziedzinie tłumaczeń, lingwistyki lub pokrewnym kierunku będzie mile widziany.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy. Rynek tłumaczeń zmienia się bardzo szybko, a z nim rodzaje realizowanych projektów. Tu nie ma szans na nudę!
  • Nieodpłatne szkolenia z obsługi niezbędnego oprogramowania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Interesujące projekty w różnych dziedzinach.

  • Współpracując z nami, otrzymasz dostęp do korzystnych rabatów na zakup programu SDL Trados, który jest wiodącym oprogramowaniem wspierającym tłumaczenie.
  • Nawiązując współpracę z naszą firmą, dostaniesz darmowy dostęp do certyfikowanego kursu z postedycji tłumaczeń maszynowych.

  • Praca Gdańsk
  • Tłumacz Gdańsk
  • Tłumacz przysięgły Gdańsk
  • Tłumacz literacki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648