Tłumacz j.niemieckiego na budowach - Delegacje
  • Brzesko
Brzesko, Brzesko, małopolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
27. 7. 2024

Obowiązki

  • Tłumaczenie na budowach na/z j.niemieckiego
  • Praca na budowach przyłączy światłowodowych
  • Umawianie wizyt u klienta niemieckojęzycznego
  • Raportowanie
  • Praca w delegacji na terenie całych Niemiec

Wymagania

  • Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • Komunikatywność
  • Znajomość obsługi komputera (wymóg konieczny)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy (wymóg konieczny)

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w Firmie (nie przez Agencje)
  • Umowa o pracę lub B2B + premie
  • Praca w systemie 3/1 lub 4/1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość podania oczekiwań finansowych)
  • Darmowe zakwaterowanie

  • Praca Brzesko
  • Brzesko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941