[TJ] Pracownik produkcji - wysokie wynagrodzenie
  • Lędziny
Lędziny, Lędziny, Śląskie, Polska
SGP APT Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • kontrola wizualna wyprodukowanych elementów,

  • wypełnianie raportów produkcyjnych.

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy od pon do pt (oraz w wybrane soboty)
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • dokładność i sumienność.

OFERUJEMY:
  • 4800 zł brutto wynagrodzenia podstawowego,
  • gwarantowaną podwyżkę po 3 miesiącach,
  • 20% dodatku za pracę w nocy,
  • 100% dodatku za pracę w sobotę,
  • 400 zł premii,
  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę tymczasową,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,
  • pełną opiekę koordynatora.

  • Praca Lędziny
  • Pracownik produkcji Lędziny
  • Pracownik biurowy Lędziny
  • Pracownik fizyczny Lędziny
  • Lędziny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179