[TJ] Pracownik produkcji - wolne weekendy!
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn,

  • proste prace produkcyjne.

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie 5370 zł brutto + premię 650 zł,

  • premię kwartalną,

  • premie sezonowe (świąteczne i wakacyjne),

  • dodatek do posiłków w wysokości 380 zł,

  • dodatek za pracę na nadgodziny (100%) i święta (150%) dla chętnych,

  • premia za pracę w sobotę.
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy,

  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,

  • szkolenia wdrożeniowe (nie musisz mieć doświadczenia!).

  • Praca Tychy
  • Wolny zawód Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179